PREKLIATIE

PREKLIATIE

Miesto a čas:

MUZIKÁL PREKLIATIE
26. máj 2018
19:00

Život je ako šachovnica, na ktorej sa pohybujeme my. Biele a čierne figúrky. Ale čie sú to ruky, ktoré figúrkami ťahajú...

V živote každého jednotlivca pôsobia dve sily: požehnania a kliatby. Jedna sila je prospešná, druhá škodlivá. Za jednou stojí anjel – dobro – nádej – láska a za tou druhou diabol – zlo – beznádej – pokušenie a smrť. Kým najčistejším prejavom prvej sily je láska, tak dôsledkom kliatby často býva smrť.

Predstavenie PREKLIATIE je moderná hudobno-tanečná feéria s prvkami muzikálu, ktorej nosnými piliermi sú spev, tanec, ale hlavne emóciami a virtuozitou nabitá hudba v bravúrnej interpretácii Cigánskych Diablov. Predstavenie chce originálnym umeleckým pohľadom poukázať na silu lásky, ale i nepriazne osudu. A taktiež na nezmyselné spoločenské predsudky, ktoré často láske bránia.

Originalita projektu spočíva v tom, že je koncipovaný tak, aby svojou skladbu oslovil takmer všetky vekové kategórie a to doma i v zahraničí. Nosná myšlienka príbehu spočíva v nekonečnom súboji dobra a zla, čierneho a bieleho, lásky a nenávisti, života a smrti.

Vstupné: 19 €
Vstupenky kúpite v sieti Predpredaj.sk.: https://predpredaj.zoznam.sk/sk/listky/12859/muzikal-prekliatie
V pokladni MsKS, Komárne: tel.: 0905 892 579

Réžia:

Jaroslav Moravčík

Hudba:

Ernest Šarközi

Obsadenie:

Matka Silvia: Silvia Šarköziová

Cigánka Pavlína: Vanessa Šarköziová

Cigán Rajko: Marcel Dragúň, David Árva

Diabol: Karol Csino, David Árva

Hostiteľka: Klára Mockovčiaková

Orchester: Cigánski Diabli

Hlavní tanečníci:

Alegorická postava Láska: Viktória Pažitná, Alegorická postava Diabol: Ivan Martiš,
Spoluúčinkuje: tanečná skupina Atašé Jara Moravčíka